ERP Sistemleri

...

Günümüzde, işletmelerin sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak için teknolojik altyapılarını, her geçen gün gelişen teknolojiye uygun hale getirmeleri önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. FD BİLİŞİM, işletmelerin ihtiyaçlarını ve isteklerini net bir şekilde anlayarak, ERP süreçlerinin işletmelerin hedefleri doğrultusunda ve tam uyum prensibi ile uygulanmasını sağlamaktadır.

ERP çözümlerinin faydaları arasında; Etkin ve anlaşılır raporlamalar, genel süreçte kolay kullanımın sağlamak, çalışanların iş süreçlerini kolaylaştırmak, şirket kârlılığını ve verimliliğini arttırma, vb. gibi birçok faydasından söz etmek mümkündür.

Ofis yazılımları

...

Dijitalleşmenin artmaya devam ediyor olması aynı zamanda hayatımızı kolaylaştıran yazılımların üretilmesini sağlamıştır. Üstelik dijital çağın getirdiği avantajlardan yararlanarak iş süreci yönetimi kolayca takip edilebilir. Yazılım, az masrafla ciddi kâr elde ettiren bir sektör olmakla beraber Türkiye’de de her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

FD Bilişim olarak yazılım sektöründe yaptığımız çalışmalar ilk olarak şirketlerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik hazırlandığı için eksikliklerin doğrudan giderilmesini sağlamaktadır.Ayrıca mevcut alt yapıya tamamen uyumlu olan bu yazılımlar teslim edilirken gerekli eğitim ve teknik destek de sağlanmaktadır.

Döviz Bürosu Yönetim Otomasyonları

...

Finans sektörünün küresel ve yerel gelişmelerden hızlı etkilenen bir yapısı olduğunu söylemek mümkündür. Sektörün oldukça hızlı bir şekilde hareket ederek hem değişen dünya koşullarına hem de mevzuatlara uyum sağlaması gerekmektedir. Dolayısıyla sigorta ve bankacılık da dahil olmak üzere bu sektörde faaliyet gösteren işletmelerin de aynı düzeyde dinamik olması kritik önem taşımaktadır.

FD BİLİŞİM olarak küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar tüm şirketlere yönelik çözümlerle bu işletmelere Finans-Sigorta sektöründe ihtiyaç duydukları esneklik, çeviklik ve uyumluluğu kazandırmaktayız.

🠕